Праз мову знаёмімся з горадам
Студэнты падрыхтоўчага аддзялення, якія вывучаюць у БДТУ рускую мову як замежную, 31 студзеня разам са старшым выкладчыкам кафедры беларускай філалогіі Т.П. Гуліцкай пабывалі на пешаходнай экскурсіі і пазнаёміліся з горадам, у якім яны будуць жыць і вучыцца ў бліжэйшыя гады. Экскурсанты даведваліся пра славутыя мясціны Мінска, яго гісторыю і архітэктуру, а халоднае надвор'е не паўплывала на прыемныя ўражанні.





Опубликовано: 03.02.2025
Больше по рубрике
Встреча с прокурором Ленинского района г. Минска в студенческом городке БГТУ
04.09.2025
Вклад студенческих отрядов БГТУ в развитие страны
27.08.2025
«Фольклорное лето»
27.06.2025
Профилактическая беседа «Безопасное лето»
27.06.2025
«По труду и честь»
26.06.2025
Трудовой десант «Сделаем мир ярче»
24.06.2025
Единый день информирования: Беларусь – страна возможностей. Молодежная политика на современном этапе
19.06.2025
Совет по ИВР в БГТУ
18.06.2025
Обратись, если столкнулся с проблемой
17.06.2025
Посещение Художественного музея
15.06.2025