Вельмi яскрава, смачна ды хутка прайшло свята, якое мы разам з вамi адзначалi 21 лютага. Яшчэ не запамятавалi смак нашых дранiкаў? Спадзяемся, што не!
Дзякуй вялiкi ўciм, хто ў гэты прыгожы дзень быў побач з намi, спяваў караоке, танчыў, размаўляў па-беларуску ды частаваўся нашымi найсмайчшнейшымi дранiчкамi!
Асаблiва дзякуем нашым цудоўным паварам, а таксама кафедры беларускай фiлалогii ды бiблiятэке БДТУ, якiя разам з намi працавалi ў гэтае свята!
Шмат фотаздымкаў можна знайсцi вось тут
: https://vk.com/album-30659476_252985343
Опубликовано: 23.02.2018
Больше по рубрике
"Открытые сердца" посетили реабилитационный центр
27.12.2018
Чудеса на Рождество!
27.12.2018
Праздник к нам приходит!
24.12.2018
Благодарностью наградили волонтеров движения "Доброе сердце"
21.12.2018
Национальный молодежный студенческий форум на базе оздоровительного комплекса "Борок"
20.12.2018
Мастер-класс от волонтеров "Открытых сердец"
06.12.2018
Квест от #BRSM_BSTU!
22.11.2018
Учебно-тренировочный сбор для бойцов МООП!
13.11.2018
Участие в общегородском субботнике
20.10.2018
Болеем за наших!
18.10.2018