Вельмi яскрава, смачна ды хутка прайшло свята, якое мы разам з вамi адзначалi 21 лютага. Яшчэ не запамятавалi смак нашых дранiкаў? Спадзяемся, што не!
Дзякуй вялiкi ўciм, хто ў гэты прыгожы дзень быў побач з намi, спяваў караоке, танчыў, размаўляў па-беларуску ды частаваўся нашымi найсмайчшнейшымi дранiчкамi!
Асаблiва дзякуем нашым цудоўным паварам, а таксама кафедры беларускай фiлалогii ды бiблiятэке БДТУ, якiя разам з намi працавалi ў гэтае свята!
Шмат фотаздымкаў можна знайсцi вось тут
: https://vk.com/album-30659476_252985343
Опубликовано: 23.02.2018
Больше по рубрике
#BRSM_BSTU дал старт республиканской акции "Выбираем студотряд"
13.03.2019
В ритме жизни!
01.03.2019
Праздник от #БРСМ_ТТЛП
26.02.2019
Волонтерский отряд "Открытые сердца" посетил реабилитационный центр
26.02.2019
День защитника Отечества!
23.02.2019
Золотая Шайба–2019
11.02.2019
Минская лыжня–2019!
09.02.2019
Подведение итогов Минской городской организации ОО "БРСМ"
05.02.2019
Ежегодная молодежная премия "За Дело"
21.01.2019
Участие в Минском городском этапе республиканского молодежного конкурса "100 идей для Беларуси"
21.01.2019